بازگشت دوباره تام بک !

سایت BILD با قرار دادن این عکس خبری منتشر کرد درباره "بازگشت مجدد تام بک با فیلم "انیشتین" !

تام بک تا سال 2013 در سریال پر طرفدار "هشدار برای کبرا11" به ایفای نقش پرداخت . و اینک بازگشت مجدد او یک خبر بسیار خوب است !

 

 باهوش و با استعداد ، بسیار خوش تیپ ، دانشمندی با ویژگیهای خاص و مبهم . تام بک درباره نقش جدید خودش در این فیلم گفته : "برام خیلی هیجان انگیز بود ! یه نقش کاملا جدید . از این که این نقش و گرفتم خیلی خوشحالم . "

فیلم "انیشتین" توسط شرکت "Zeitsprung Pictures" تولید می شود . توسط فیلمنامه ای از "Matthias Dinter" و "Martin Ritzenhoff" و به همراه بازیگران دیگری از جمله "Annika Ernst" ، "Mark Keller" ، "Laura Berlin" و "Constantin von Jascherhoff" .

Felix Winterberg با بازی "تام بک" یک نابغه که نام مستعارش انیشتین است .او در حال کار بر روی چند پروژه بزرگ علمی هست و با 32 سال سن جوانترین استاد دانشگاه بوخوم در رشته فیزیک به شمار می آید .  اما فلیکس یک بیماری لاعلاج دارد ! بیماری هانتینگتون که اون رو به ارث برده و باعث اختلالات عصبی و حرکتی در او می شود و به طرز اجتناب ناپذیری به پیش می رود و به احتمال خیلی زیاد فیلیکس نمی تواند تولد 40 سالگی خود را ببیند . به همین دلیل فیلیکس برای به نتیجه رساندن سریع تحقیقات خود مجبور می شود تا 21 ساعت در روز هم کار کند و در چندین مرحله به دلیل سرقت مدارک غیر قانونی بازداشت می شود . فیلیکس برای خلاصی از زندان و مجازات باید فکری بکند تا بتواند تحقیقات خود را به پایان برساند ...

 و این موضوع فیلمی هست با عنوان "Einstein" با بازی تام بک ، تولید شبکه ست1 .  همونطور که خود "تام بک " گفته این نقش دارای زوایای جذابی هست که هر بازیگری را به خود جذب می کند . من هم مثل خود تام خیلی خوشحال هستم که همچین نقشی را برعهده گرفته و امیدوارم از پس این نقش به خوبی بر آید ! (البته در این هیچ شکی ندارم چرا که تام بک نشان داده از پس ایفای هر نقشی برمی آید .)

 

/ 21 نظر / 70 بازدید
نمایش نظرات قبلی
الهام

عجب نقشی هم هس!

الهام

این شبکه رو داریم ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الهام

من میخوام اینو ببینممممممممممممممممم

honey

اگه فقط من نتونم این فیلمو بیینم......[گریه][کلافه]

honey

چه نقش باحااااااااااااااااااااااااااااااااااالی.....تام کولاک کرده......[راک]

honey

فک کن تام نخبه فیزیک باشه.....[خنده]

فاطمه

قیافش شبیه باباها شده[قهقهه] آخیش فیلممممممم کاش خوب گیرمون بیاد[رویا]

ادوارد

چقدم به این عکس اول اینجورییش [زبان] میاد نقشش [قهقهه] ایشالا پسرمون موفق باشه هرجا هس

vαmþïяê Lê†ö

اين عك3 مال قسمت grosse_comeback كبرا11 مگ نيس؟![متفکر] البته پشت صحنه منظورمه!

vαmþïяê Lê†ö

ب خدا همونه ها! همون لبا3 ك روش نوشته بو the brushes همون گروه خواننده ديگ! باور كم مال اونه!