چه خبــــــــــــرا !

22 اکتبر 2014

تام بک لینکی از یه گزارش و مصاحبه گذاشته که در یکی از سایتها از او منتشر شده و عکسهای روز کنسرت Cottbus را نیز در این لینک می توانید مشاهده کنید . (عکسهای منتشر شده در این سایت را می توانید در این پست مشاهده کنید .)

23 اکتبر 2014

تام بک با قرار دادن این عکس بر روی صفحش در فیس---بوک از نقشش در سریال "هشدار برای کبرا 11" یادی کرده و گفته : "با تعجب ! من بازی کردم بلـــــه البته الان دیگه نه !! دلم برای کبرا11 تنگ شده !!

نکته : "امروز پنجشنبه بوده و تا شروع فصل جدید کبرا11 شبکه آر_تی_ال قسمتهای قدیمی را که بن در اون بازی می کرده پخش می کند . و امشب هم این قسمت کبرا11 که تام بک در اون بوده پخش شد. "

/ 13 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
aryana

من دلم بن یگرو میخواد از وقتی تام از هشدار رفته دیگه نمیبینمش

حنانه

من rtlمیخامممممممم.چرا قطع شد؟چرا کارتی شد؟ای خدا بکش راحت کن!!!!!!!!!!!!!1بننننننننننن[گریه][گریه][کلافه]

حنانه

فقط میخام خودمو بزنما!خودش دلش واسه کبرا تنگ شده دیگه ما چی بگیم!حاضرم همه جوره التماسش کنم تا برگرده

رزیتا

خیلی وقته سری جدید کبری۱۱داره از rtl پخش میشه ....کدوم قسمت قدیمی؟؟؟؟؟؟تامم قصد برگشتن نداره چون با فیلما و کنسرتای مختلف هوادارشو دو برابر شده به نظرم تعدا کمی از هواداراش هستن که نمیتونن همه فیلما و کنسرتاشو ببینن اما شاید حدود۶۰٪هستن که میتونن حتی تو کنسرتاش شرکت کنن.اگه قرار بود به این زودیا برگرده به کبری حالا حالا نمیرفت.برای تام تعداد طرفداراش مهمن که به اندازه کافی داره.

honey

بیا خودشم دلش برا خودش تنگ شد......[خنده] حالا ما باید چی بگیم؟؟؟!!!![گریه]

vampire leto

هاني راس ميگ! خعلي باحاله ك آدم برا خودش دلش تنگ شه ها! هاني ب نكته ي ظريفي اشاره كرد! ب نظر من برگشن تام 100% هستش! رزيتا جون! ولي اگ دقت كرده باشي كبرا11 تو بيشتر كشورهاي جهان داره پخش ميشه پس ميتونه ي تبليغ خوب براش باشه! ميشه گفت همه ما هم سر كبرا11 طرفدارش شديم ديگ! پ اگ تو كبرا11 بازي كنه برا خودش خعلي بهتره! [چشمک] اونايي ك ب كنسرتش ميرن طرفدارهاي قديمي و كساني هستنند ك تام رو از قبلا ميشناختن! نه كسايي ك تام رو نميشناسن!

boshra(کبری 11)

ما کبرا میخوایم با تام یالا حالا همه با هم تکرار کنم [نیشخند]

aryana

من تامو با کبری میخوام همه این شبکه های م.ا.ه.و.ا.ر.ه ام ک یا پارازیت میندازن یا کارتیه.اصن نمیشه از هیچ جایی پیداش کرد مگر این ک فیلماشو ادم دان کنه.

پریسا

[خنثی][خنثی] کبرا فقط با تامی

فاطمه

کبراااااااااااااا[ناراحت]