قسمت پایانی هم پخش شد !(کلیپ اضافه شد)

کلیپ زیبا و دیدنی این اپیزد به آخر همین پست اضافه شد ...

دیشب 12.12.2013 آخرین قسمت از سریال "هشدار برای کبرا 11" با بازی Tom Beck و Erdogan Atalay پخش شد . با پایان فصل 34  "تام بک" هم از سریال خداحافظی کرد و جای خود را به Vinzenz Kiefer خواهد داد .

دیشب قسمت فینال با بازی تام بک بود . خداحافظی "بن یگر" بعد از 5 سال باشکوه اما بسیار کوتاه بود . 


در صفحه اختصاصی "بن یگر" دیشب بعد از اتمام اپیزد پایانی بن از همه خداحافظی و تشکر کرد . و نوشت : "خیلی تصمیم سخت و وحشتناکی بود اینکه برای نجات سمیر به نینا شلیک کنم ! حتما شما هم درک کردید .  از همه کسانی که این مدت 5 سال نظرات و پیشنهادات خودشون و نوشتند تشکر می کنم . بن همیشه با شما خواهد بود . بن یگر شما ... "


کلیپ اپیزد پایانی فصل 34 را همینجا براتون به اشتراک گذاشتم . آن را دانلود کنید و از دیدن صحنه های فوق العاده آن لذت ببرید .

در پایان این قسمت بن مجبور بود تصمیم بگیرد . یک تصمیم وحشتناک . او برای نجات دادن سمیر مجبور شد به نینا شلیک کند . نینا کشته نشد ولی زخمی شد و او را به بیمارستان بردند . سمیر نجات پیدا کرد . بن بعد از این ماجرا اسلحه و کارت خود را تحویل داد و از پلیس بزرگراه خداحافظی کرد . و اما دلیل اصلی خداحافظی بن رفتن به هالیوود بود . او برای پیشرفت در زمینه موسیقی به اصرار نبنا به آمریکا رفت و در آنجا کنسرت اجرا کرد . موزیک This Time نیز در همین کنسرت توسط بن یگر" اجرا شد ...

این همان نامه ای هست که از آمریکا برای بن رسیده بود . در واقع نینا پیگیر این موضوع بوده که بن را برای ادامه موسیقی و پیشرفتش به آمریکا بفرسته . بن در این قسمت به کارش و خوانوادش و دوستانش اشاره کرد و گفت که نمی تونه اونا رو رها کنه به آمریکا بره . و نینا با اصرار از او خواست .

/ 33 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ben

رگن جان من به ته دیگ رسیدم !!!!!!!!!!!!! سایته فیلترههههههههه[ناراحت][گریه][گریه][گریه]

ben

سایتی که توش ویدیو رو شر کردی!!!! راستی سال نوتم مبارک ممنون از سایت خوبت واقعا نامبر 1 سایت هایی[شوخی]

گیتا

وای چراآخه بن رف[افسوس] بنظرم اون بهترین همکار سمیربود امکانش هس دوباره برگرده؟؟؟؟من هنوزم امید دارم به اومدنش...همکارجدیدسمیر همینه که توقسمت قبل باهاش بود؟؟خیلی قیافه داغونی داره بدمیشه اگه اون همکارش باشه...بن کجایی[منتظر]

گیتا

دلم واسش تنگیییییییییده[ناراحت] میاد عایا دوباره یانه؟؟؟[سوال][کلافه]

فرانه

سلام . مرسی ز سایتتون . من نتونستم این دو تا رو دان کنم وببینم . کسی هست جایی سراغ داشته باشه بشه بدون سانسور دید ؟ بس که سانسور کردن ته سریال معلوم نیست !!!!!! میشه به من کمک کنین . من اون قسمتی که اندره ( همکار قبلی سمیر) برگشت رو هم می خوام کسی داره ؟

شیرین

سلام میشه آهنگ جدید از تام برای دانلود بگذاری[قلب]

فرناز

وای ترو خداااااا کمکم کن و دانلود نمیشه اصلا لینک دانلودو برام نمیاره وااای خداهش میکنم

فرناز

وای میدونی کسی تو سایت دیگ ای هم اینو گذاشته یا نه؟؟؟ وااای خداهش میکنم کمکم کن

فرناز

با تبلتمم میرم نمیشه لطفاااااااااا کمکم کن

فرناز

بالاخره شد میشه بپرسم نینا زن واقعیییببببب تام بک؟