ویدئویی از Sound of Life 2014

6 سپتامبر 2014 تام بک در فرانکفورت برای کنسرت خیریه Sound Of Life اجرا داشت . تمامی در آمد این کنسرت به کودکان سرطانی اختصاص یافت . در این ویدئو که گوشه ای از این مراسم است بیماران سرطانی را نشان می دهد که برای دیدن این اجرا آمده بودند و دختری جوان را نشان می دهد که او هم به بیماری سرطان مبتلا هست و به همین دلیل  روی ویلچر نشسته بود و به همراه دوستش به این مراسم آمده بود .

و در ادامه این وبدئو تام بک با "آر--تی--ال هسن" مصاحبه کرده ، در این مصاحبه نیز به آلبوم جدیدش که سال 2015 منتشر می شود اشاره کرد . 

حجم دانلود : 21.7 MB

/ 20 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
honey

باش بچه ها خدایا تمام مریضای اسلام راشفا عنایت بفرما واین یکی بااون وجود که مسلمان نیس عنایتی کن وشفابده........[زبان][نیشخند]

علی

ساعت 3و50دقیقه صبح کیا الان بیدارن

علی

راستی بجه ها (ازجمله رگن[نیشخند]) کیا اینجا فیلم راکی نگاه کردن اونایی که نگاه کردن از کدوم قسمتش خوششون میاد و همینطور از کدوم اهنگش

نسیم

رگن جون از کنسرتای تامی هنوز چیزی پیدا نکردی برا دانلود بزاری?

علی

[لبخند][ناراحت][چشمک][نیشخند][پلک][بغل][سوال][قلب][خجالت][زبان][ماچ][دلشکسته][تعجب][عصبانی][مغرور][عینک][نگران][شرمنده][شیطان][گریه][خنده][خنثی][ابرو][قهقهه][فرشته][خرخون][گل][خواب][شوخی][بازنده][سبز][ساکت][قهر][دلقک][ابله][هورا][خمیازه][خوشمزه][متفکر][اوه][دست][اضطراب][هیپنوتیزم][دروغگو][منتظر][افسوس][اوغ][گاوچران][تلفن][تماس][کلافه][خداحافظ][زودباش][رویا][وحشتناک][عجله][راک][شکست][تایید][من نبودم]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

baran

خیلی ممنون [قلب]

زهره صابری

سلام گلم ممون بابت ویدو زیبات

boshra(کبری 11)

بسیار کارش همیشه فوق العادس perfect[قلب]

فاطمه

این کمک صد شرف داره ب اون چالش آب یخ ک هیچ سودی برا بیمارا نداره[لبخند]