کریســــــا و تام

یه مدت بود خیال همگی ما از هر بابت از تام راحت بود ! که بعد از "شاونا"ی خدا بیامرز دیگه حالا حالا ها حوس یه دوست دختر جدید به سرش نمی زنه ! ولی ! خیال باطل در سر می پروراندیم !!! چرا که تازگی خبر دار شدیم که از سال 2014 تا الان تام با یه نفر بوده ! که اصلا هم لو نمی داده ! حالا از این همه ساده لوحی خودم خندم گرفته !!! که چرا بعد از این همه مدت الان فهمیدم . 

این خانم خانما "کریسا کاوازی" نام داره و با این نام (Chryssanthi Kavazi) شناخته میشه. اهل یونانه و در آلمان زندگی و کار می کنه . کارش چیه ؟! یه نابازیگره ! البته به گفته خود آلمانیا ! تازه کار بازیگری رو شروع کرده و قصد داره از تام بک به عنوان نردبام ترقی استفاده کنه ! 

این هم تصویری از بچه گیهاش ...

 

تا الان که متوجه شدم هیچکدوم از آلمانیا از ایشون خوشش نمیاد و همگی معتقدن که شاونا در مقایسه با این دختر خانم حیف شده بوده ! همشون از "کریسا" به عنوان دختر بیخودی نام می برن که داره به زور خودش و به تام بک می چسبونه ! 

البته ما قبلا "کریسا" رو در پشت صحنه عکسهای سریال "انیشتین" دیده بودیم . 

همین دختره که پایین عکسه "کریسا کاوازی" هست . چقدر منو یاد الناز شاکر دوست میندازه تو این عکس ! 

خلاصه کاملا مشخص شده که تام بک علاقه خواصی به دخترای قهوه ای (که بور نباشن) داره . این اطلاعات و از فزانزیسکا گرفتم . اون معتقد بود تام بک سلیقه خیلی عجیبی داره و من هم تاییدش می کنم . فرانزیس چند تا از عکسای این بیچاره رو نشونم داد که به شدت بد هیکل بود ! خمیازه 

/ 0 نظر / 34 بازدید