دانلود آلبوم So wie es ist ! (پست ویژه تا یه هفته)

سومین آلبوم رسمی و استودیویی تام بک روز 20 فوریه و با اختلاف سه سال از دومین آلبومش (Americanized) در آلمان منتشر شد . اینبار اما نه به زبان انگلیسی بلکه به زبان آلمانی . این آلبوم را تام بک با زبان مادری خودش منتشر کرده که باعث شده خیلی از طرفداران آلمانی او را خوشحال کند . خود او اما درباره اینکه چرا اینبار بر خلاف دو آلبوم قبلی این آلبوم را به زبان آلمانی خونده می گوید :"متوجه شدم که با زبان مادری خودم بهتر می تونم در موزیک جلو برم و پیشرفت کنم !"  در واقع  از این آلبوم بسیار تعریف شده . پس بهتره خودتون دانلود کنید و گوش بدید و قضاوت کنید !

این آلبوم 11 ترانه دارد که لیست ترانه ها را در زیر می بینید . همه ترانه ها به آلمانی خوانده شده اند . سبک این آلبوم هم پاپ/راک هست . 

الان هم لینک دانلود این آلبوم و براتون گذاشتم . دانلودش آزاده و به کمک "مولی جون" پیداش کردم . بچه ها تا آزاده برید دانلود کنید . خیلی گوش دادنش حال می ده . این آلبوم محشره ... و از "مولی جان" هم یه دنیا ممنون برای پیگیریش !

 

دانلود کنیـــــــــد

حجم دانلود : 100.02 MB

 

آموزش دانلود : گزینه "دانلود کنیـــــــــد" را بزنید . صفحه که باز شد به پایین صفحه بروید .  ثانیه شمار که به صفر رسید گزینه "Continue" را بزنید و لذت ببرید .

 

 

در صورتی که دانلود از لینکهای بالا برایتان امکان پذیر نیست از لینکهای زیر استفاده کنید .

01_ So wie es ist

02_ On/Off

03_ Fort von hier

04_ Tiefblau

05_ Ich will doch nur, dass Du alles bist

06_ Regenjacke

07_ One Love

08_ Du kannst nicht aus Deiner Haut

09_ Sag es

10_ Tanke, Italien

11_ Ohne Dich (Schlaf Ich Heut Nicht Ein)

 

 نام آلبوم :‌ So Wie Es Ist

خواننده : تام بک/Tom Beck

تاریخ انتشار : 20 فوریه 2015

سبک : پاپ/راک

زبان : آلمانی

قیمت : 8.99 یورو 

/ 0 نظر / 6 بازدید