تام بک به ملاقات فرانزیسکا می رود !

طرفدارای تام بک حتما تا حالا متوجه شدند که او ستاره ای هست که از نظر اخلاقی در بین هنرمندان دیگر زبان زد شده . تا حالا شاهد بودیم که تام بک در اکثر برنامه های خیریه شرکت کرده بود و در این اواخر در چالش سطل آب و یخ حضور داشت .

 ولی شاید این اولین بار باشد که مشاهده می کنیم هنرمند محبوبمان تمام روز خود را با یک دختر 15 ساله می گذراند ، با او ملاقات می کند ، صبحانه می خورد و برایش آهنگ اجرا می کند ! شاید این دختر تمام آرزوش همین بوده که یک روز هنرمند محبوبش را ببیند ولی شاید هیچ گاه تصورش را نمی کرد که یک روز را کامل با تام بک بگذراند ! براتون مقاله ای را که در این باره منتشر شده و در اصل روز 13 مارچ 2014 تهیه شده را ترجمه کردم . امیدوارم لذت ببرید ...

چقدر زیبا ... ممکن یه روز صبح ستاره مورد علاقه خود را ملاقات کنید ! فرانزیسکا به ملاقات تام بکی می رود که یک صبح کامل را در اختیار این نوجوان گذاشت .

فرانزیسکا مدت زیادی هست که از بزرگترین طرفداران "بن یگر" و موزیکهای تام بک 36 ساله نورمبرگی هست . و از بزرگترین آرزوهای او این بود که با تام بک خوش تیپ از نزدیک ملاقات داشته باشد .   

 بازیگر محبوب و موزیسین که به تازگی بازی در سریال "هشدار برای کبرا11" را به پایان رسانده در حال حاضر قصد داره تا وقت خودش و بیشتر برای موسیقی و بازی در پروژه های تلویزیونی یا سینمایی دیگر به کار بگیره . تام بک هنگامی که ما او را برای ملاقات با فرانزیسکا دعوت کردیم فورا پذیرفت .

اوایل صبح هست و ما و فرانزیسکا به همراه پدر و مادرش با تام در هتل "هایت" کلن دیدار داریم . دیداری به صرف صبحانه با این شاهزاده خانم . فرانزیسکا که از هیجان شب قبل را به سختی چشم بر روی هم گذاشته به نظر می رسه هنوز هم خواب آلود است . ناگهان مرد جوانی با گیتار وارد لابی هتل می شود و این باعث انفجار هتل می گردد ! او خودش هست ! تام بلافاصله با لبخندی بر لب به دیدار فرانزیسکا می شتابد .

 در یک جلسه صبحانه گرم و نرم با پدر و مادر و منیجر تام به سرعت فضا را گرم می کنیم تا فرانزیسکای هیجان زده را آرام کنیم . شوق تهیه این گزارش داشت  باعث می شد که ما فراموش کنیم برای چی اونجا بودیم : آه ، بله ! صبحانه ! در همان لحظه تام به همه سوالات فرانزیسکا کاملا عادی و با شوخ طبعی پاسخ می داد و به او کلی عکس از فیلم جدیدش نشون میداد که تا قبل از این برای همه سکرت بود .    

 سپس تام یه کیسه پارچه ای میاره که کلی هدیه برای دختر 15 ساله در اون هست . موزیسین هر 5 سی دی خود را که با امضای اختصاصیش برای او هست  به اضافه اسباب بازی و امضاهای جداگانه به  فرانزیسکا می ده . 

هوای کلن آفتابی و روشن هست و برای گردش دو نفره انها در سطح شهر مناسب هست . آنها دست در دست هم به گردش می روند . البته نه بر روی فرش قرمز ولی بر روی سنگ فرشهای برنزی شهر و پلکانهای هتل .

 هنگام قدم زدن آنها بر روی پل Hohenzollernbrücke فرانزیسکا بسیار هیجان زده هست و ما هر چند دقیقه آنها را متوقف می کنیم برای گرفتن عکس . یه لحظه تام کیتار خودش را بیرون آورد و در همانجا در کنار دختر 15 ساله نشست و برایش شروع به نواختن کرد . در زیر آفتاب درخشان تام یکی از ترانه های خودش رو می خونه فقط برای فرانزیسکا . در همین حال تام بک از دید بقیه مخفی نمی مونه و تعداد دیگری از نوجوانان فورا گرداگرد آنها حلقه می زنند .      روز هنوز تموم نشده و این گردش دو نفره همچنان ادامه دارد . وقتی به بالای پل Hohenzollernbrücke می رسند در قسمتی که مردم آرزوهای خود را بر روی دیوار آرزوها می نویسند تام از فرانزیسکا می پرسد آیا دوست دارد چیزی بنویسد !

 تام یه قسمت خالی از دیوار را پیدا می کند و بر روی قفل خودش چیزی می نویسد و آن را به دیوار محکم می کند . (T+F که معنیش تام و فرانزیسکا هست به همراه تاریخ و نوشتن اسم Tom و یه لبخند که مختص خود تام بک هست .)

و به این ترتیب این گردش منحصر به فرد در تفریحگاه رود راین به پایان میرسد .

 (C) www.wuenschdirwas.de

/ 26 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
honey

ای نیلوفر راس میگی.......این چرا روویلچره وی جاراه میره.......ینی تام معجزه هم میکنه.....[تعجب]........یا موسی صدر...... (فقط شوخی)[نیشخند]

انوشه

تام.....منم نوجوونما............[گریه][گریه][قلب]

vαmþïяê Lê†ö

خدا شانس بده واقن! يكي مثل ما ك آرزوشه ك فقط ي چيز ارجينال از تام بخره! يكي هم ك اينطوري تام ميره خونش! خاك بر سرم واقن! منم 16 سالمه خير سرم![کلافه]

vαmþïяê Lê†ö

اين كجا 15 سالشه؟! اين ك ا هزارم تام هم ك نيس! اين 12 سالشه! الكي گفتن!

vαmþïяê Lê†ö

بازم خدا شانس بده![خنثی] رگن بيا بريم خودمون بكشيمش! از من 1 سال كوچيكتره نامرد! اونوقت تام رفته خونش![کلافه]

vαmþïяê Lê†ö

اونم چيز كمي نيست! لااقل وا3 ما نيس! با اين همه حسرت![خنثی]

زهره صابری

سلام گلم خوش به حال دختره یک آلبوم موفت گیرش اومد در ضمن تبریک با بت پیروزی در برابر آمریکا

زهره صابری

سلام گلم خوش به حال دختره یک آلبوم موفت گیرش اومد در ضمن تبریک با بت پیروزی در برابر آمریکا

شقایق

خوش به حالش چه قدر حال کرده ها[قلب]

فاطمه

اشکم دراومد[خنثی][گریه] منم میخوامممممممممممممممممم منم آرزومه ببینمش خو[گریه]