چه خبــــــــــــرا !

22.6.2014

تام بک در این پست مطلب جالبی نوشته ! زمانی که می خواسته خوراکش و در رستوران بخوره ، مادر و فرزندی از پشت سرش رد می شدن که فرزند از مادرش می خواد که برن و خوراک بخورن . ولی مادر در جوابش چیزی می گه که من دقیقا متوجه نشدم ولی به این معنی بوده که تام را در خوردن خوراکش دو دل کرده !!!

( خدا خیرت بده مولی جان ! منو از شک نجات دادی . مولی جان در ترجمه کمک کرده و به عقیده او چیزی که مادر به بچش گفته اینه : "چند وقت قبل اینجا خوراک خوردیم و اصلا خوب نبوده !" )

 

   

 24.6.2014

 

ظاهرا این دو روزه تام بک و این خانم بیشتر با هم بودن . این خانم یکی از مدلهای آلمانیه . و هر دوی اینها بر روی صفحه های خودشون عکسی مشترک از خودشون گذاشتن .

این خانم زیر عکس نوشته بوده : " آیا تا به حال  این حس و داشتید که با تام بک کل کل کنید (در کنار تام بک عرض اندام کنید) !"

/ 30 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
vb-moli

بله همینُ گفته

حنانه

رگن جوون میدونی اسم دختره چیه؟[نیشخند]

vαmþïяê Lê†ö

اره ب خدا! كاشكي يكي بود! من تابستون ميخاستم برم ولي پشيمون شدم![خنثی]

شقایق

ایول مادر دختره خوب زدن تو ذوقش!!!![زبان]

شقایق

این مدله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اندامش به مدلا نمیخوره[نیشخند]

شقایق

میگما تام داره مشکوک میزنه نه؟؟؟[پلک]

شقایق

خخخخخ حالا پسره نمیدونم چرا تو ذهنم اومد دختره[نیشخند]

vαmþïяê Lê†ö

والا من دارم 4ساله ك زبان ميرم! واقعا خسته شدم ولي بايد تا اخر ادامش بديم! بعد تابستون هم ك مدرسه صدتا كلاس ميزاره! بعد تو ديگ خودت قضاوت كن چ اوضايي ميشه! واقعا فك كنم ديوونه ميشم! بعد 2-3 سال ديگ هم ك ميريم پيش و تا ساعت 6 مدرسه ايم و....! واقعا ديوونه كننده ميشه![خنثی]

vαmþïяê Lê†ö

ب اي ميگن اعتماد ب سقف! عاخ اين كجاش قد و هيكلش ب ي مدل ميخوره؟! هيكل فقط هيكل خود تام!!!!!![دست]

vαmþïяê Lê†ö

ولي فك كنم اشتباه متوجه شديا! اين دختره اصلا ب ي مدل نميخوره! تو ي نگاه ب قدش و اون هيكلش ك شكم و پهلوش زده بيرون نگاه كن![ابرو]