سلام ... من Regen هستم ! معنی این اسم بارانه . ما طرفداران تام بک هستیم! این وبلاگ جایی هست که کامل ترین و به روز ترین و معتبرترین اطلاعات را از Tom Beck به شما می ده . جدیدترین و قدیمی ترین مصاحبه ها ، فیلمها ، سریالها ، برنامه های تلویزیونی و کنسرتهای این هنرمنـــــد اینجـــــــــاست . با من همراه باشید ... RegenDvD
  :: Regen

   

ما طرفداران تام بک هستیم !

دانلود موزیک ویدئوی Fort Von Hier
دوشنبه ۱ دی ۱۳٩۳ ساعت ۱٠:٤٠ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست Regen ( نظرات )

یه خبر فوق العاده خوب برای همه طرفدارای پر نشاط تام بک ! روز پنجشنبه 18 دسامبر 2014 تام بک ویدئو کلیپ سینگل جدید خودش و منتشر کرد . بی نظیر و فوق العاده مثل همیشه و حتی بهتر از همیشه بود . این ویدئو کلیپ کاملا با این موزیک بی نظیر مچ شده . تام بک ویدئوی این موزیک ویدئو را زمانی گرفت که برای مدتی کنار دریا رفته بود و حتی عکسی از دریا برای طرفداراش گذاشت که زیر اون نوشته بود :”چه خوب می شد کنار دریا بودیم!” .(در این پست)

از تام بک درباره آلبوم جدیدش سوال شده که چرا به یک باره تصمیم گرفته این آلبوم را به زبان آلمانی بخواند و او پاسخ داده : “بعد از دو آلبوم اولش که به زبان انگلیسی بود به این نتیجه رسیده که خواندن به زبان مادری (آلمانی) به او زمینه بازتری برای کار می دهد . در واقع نقطه کامل شدن او در خوانندگی این هست که کاراش و به زبان مادریش اجرا کنه .و اینکه کلا یک سال هست که داشته بر روی این آلبوم جدید کار می کرده . در توضیح ویدئو کلیپ جدیدش به نام “Fort Von Hier” گفته که در این کلیپ روابط صمیمی و گرم و پر از اشتیاق را بیان می کند . بهتره خودتون این کلیپ زیبا را ببینید و دربارش قضاوت کنید .

 

دانلود موزیک ویدئو

حجم دانلود : 61.06 MB  


دانلود فایل Mp3 Ž♫

حجم دانلود : 3.3 MB:: برچسب‌ها: تام بک tom beck, دانلود سینگل fort von hier, دانلود موزیک ویدئو fort von hier