سلام ... من Regen هستم ! معنی این اسم بارانه . ما طرفداران تام بک هستیم! این وبلاگ جایی هست که کامل ترین و به روز ترین و معتبرترین اطلاعات را از Tom Beck به شما می ده . جدیدترین و قدیمی ترین مصاحبه ها ، فیلمها ، سریالها ، برنامه های تلویزیونی و کنسرتهای این هنرمنـــــد اینجـــــــــاست . با من همراه باشید ... RegenDvD
  :: Regen

   

ما طرفداران تام بک هستیم !

خبر انتشار آلبوم سوم تام بک
پنجشنبه ٢٩ آبان ۱۳٩۳ ساعت ۱٢:٢٤ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست Regen ( نظرات )

امروز با اعلام رسمی تام بک در باره انتشار سومین آلبومش تمام رسانه های آلمانی زبان به این موضوع پرداختند . صحبتهای تام بک که در رسانه های مختلف انتشار یافته به این شرح هست .

در سایت http://www.klatsch-tratsch.de/ به نقل از تام بک نوشته شده : " آواز خواندن به آلمانی نقطه تکامل من در موسیقی هست . متوجه شدم که من در بیان احساساتم در موسیقی به زبان مادری موفق تر خواهم بود . حتی ترانه سرایی به زبان انگلیسی نمی تواند جای زبان مادری من را بگیرد .  "

اولین تک آهنگ این آلبوم به اسم "Vort Von Hier" به زودی در 17 دسامبر 2014 منتشر خواهد شد .

منبع خبر : http://www.klatsch-tratsch.de/2014/11/19/tom-beck-drittes-studioalbum-erstmals-komplett-auf-deutsch/224058

 سایت musicheadquarter.de نیز این خبر را مجددا منتشر کرده و تاریخ انتشار این آلبوم را 20 فوریه 2015 اعلام کرده . یعنی دقیقا 6 روز قبل از تولد تام بک . در خبرها نام این آلبوم "So wie es ist" اعلام شده .

منبع : http://www.musicheadquarter.de/news/tom-beck-fort-von-hier-single-2014/

 :: برچسب‌ها: تام بک tom beck, آلبوم سوم تام بک, انتشار آلبوم سوم تام بک در 15 فوریه 2015, سینگل جدید تام بک به نام vort von hier