سلام ... من Regen هستم ! معنی این اسم بارانه . ما طرفداران تام بک هستیم! این وبلاگ جایی هست که کامل ترین و به روز ترین و معتبرترین اطلاعات را از Tom Beck به شما می ده . جدیدترین و قدیمی ترین مصاحبه ها ، فیلمها ، سریالها ، برنامه های تلویزیونی و کنسرتهای این هنرمنـــــد اینجـــــــــاست . با من همراه باشید ... RegenDvD
  :: Regen

   

ما طرفداران تام بک هستیم !

چه خبــــــــــــرا !
سه‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۳٩۳ ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست Regen ( نظرات )

2.9.2014

تام بک بر روی پیجش توی فیس خبر از یه برنامه جدید داد . یه برنامه هیجان انگیز که در آن خاویر نایدو و موسی پلهام سوار بر ماشینهای لوکس به سفرهای جاده ای می روند . سفری از مانهایم تا رم . در این برنامه تام بک نیز مهمان این دو شخصیت می شود . 

تاریخ پخش این برنامه 7.9.2014 ساعت 16:15 به وقت آلمان هست و متاسفانه شبکه پخش کننده این برنامه طبق معمول آر---تی----ال هست !

تام بک نوشته : " هی بچه ها ! دو تا دوست نوازنده و دیوونه ماشین به اسم خاویر نایدو و موسی پلهام سفر فوق العاده ای با اتومبیلهای PS شروع می کنن از مانهایم تا رم . من هم روز یکشنبه مهمانشون هستم در تاریخ 7 سپتامبر ساعت 16:45 از شبکه آر---تی---ال . آخر هفته خوبی داشته باشی !

تریلر برنامه را در زیر دانلود کنید ...

حجم دانلود :8.9 MB

2.9.2014

تام نوشته : " روز شنبه (6.9.2014) من دو تا کنسرت دارم . یکی از آنها فستیوال خیریه "ُSound Of Life " هست توی فرانکفورت . اونجا می بینمتون ! " :: برچسب‌ها: چه خبــــــــــــرا !, تام بک tom beck, تام بک در سریال هشدار برای کبرا11 کبرا11 کبری11, auto-didakten