سلام ... من Regen هستم ! معنی این اسم بارانه . ما طرفداران تام بک هستیم! این وبلاگ جایی هست که کامل ترین و به روز ترین و معتبرترین اطلاعات را از Tom Beck به شما می ده . جدیدترین و قدیمی ترین مصاحبه ها ، فیلمها ، سریالها ، برنامه های تلویزیونی و کنسرتهای این هنرمنـــــد اینجـــــــــاست . با من همراه باشید ... RegenDvD
  :: Regen

   

ما طرفداران تام بک هستیم !

Die Oltimative Chat Show !
سه‌شنبه ٤ شهریور ۱۳٩۳ ساعت ٤:٤۳ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست Regen ( نظرات )

همونطور که همگی خبرداشتید برنامه چارت شو که روزهای جمعه از شبکه آلمان پخش میشه هفته گذشته میزبان تام بک بود . متاسفانه من خودم نتونستم برنامه رو ببینم . ولی یکی از طرفداران آلمانی این برنامه را به وسیله دوربینش ضبط کرده و برای دانلود گذاشته بود . بر همین اساس من هم این چند تا فایل و که تام بک توشون بود برای شما آپ کردم . حتما ببینید ، چون برنامه جالبی بود . 

 

   • بخش اول باله : در این بخش تام بک لباس دخترانه باله به تن می کنه و با مهمان خانم برنامه برا اجرای باله آماده می شوند . در ضمن فراموش نکنید که خود تامی دوره کامل انواع رقص ها را در دانشگاه پشت سر گذاشته . در این بخش تام بک رو به دوربین از پدر و مادرش عذرخواهی می کنه برای پوشیدن همچین لباسهایی ! و می گوید : مامان ، بابا متاسفم !

 حجم دانلود : 10.9 MB

 

    • بخش دوم : در این بخش تام بک لباس مبدل یه فرد چاق و کثیف و می پوشه که در آن با همسرش (مهمان زن برنامه) این قسمت و اجرا می کنن !

 حجم دانلود : 7.2 MB

 

     • بخش سوم مسابقه اسب دوانی : هر سه مهمان این برنامه با سوار شدن بر روی اسبهای عروسکی با هم مسابقه میدهند !

حجم دانلود : 9.1 MB

 

  • بخش چهارم حوله هایدی :  در این بخش برنامه چارت شو از یک حوله بزرگ هایدی که برای تام بک آماده شده پرده برداری می کند . تام بک در این بخش اشاره می کنه که اسم مادرش هایدی هست .

حجم دانلود : 5.2 MB 

 

      • بخش پنجم عکس بچگی تام بک : در این بخش عکسهای کودکی و نوجوانی تام بک نشان داده می شه که از همان دوران علاقه او را به موسیقی نشان می دهد .

حجم دانلود : 4.2 MB

 

     • بخش ششم اجرا I'm Beleiver : در این بخش تام بک و Horny Honks آهنگ I'm Beliver را اجرا می کنند . این موزیک در آلبوم Unplagged in Coln تام بک بود . و به عنوان اولین آهنگ چارت شناخته شده .

حجم دانلود : 11.9 MB:: برچسب‌ها: تام بک tom beck, تام بک در سریال هشدار برای کبرا11 کبرا11 کبری11, تام بک مهمان chart show 2014, die oltimative chat show