سلام ... من Regen هستم ! معنی این اسم بارانه . ما طرفداران تام بک هستیم! این وبلاگ جایی هست که کامل ترین و به روز ترین و معتبرترین اطلاعات را از Tom Beck به شما می ده . جدیدترین و قدیمی ترین مصاحبه ها ، فیلمها ، سریالها ، برنامه های تلویزیونی و کنسرتهای این هنرمنـــــد اینجـــــــــاست . با من همراه باشید ... RegenDvD
  :: Regen

   

ما طرفداران تام بک هستیم !

چه خبــــــــــــرا !
سه‌شنبه ۳ تیر ۱۳٩۳ ساعت ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ | نوشته ‌شده به دست Regen ( نظرات )

22.6.2014

تام بک در این پست مطلب جالبی نوشته ! زمانی که می خواسته خوراکش و در رستوران بخوره ، مادر و فرزندی از پشت سرش رد می شدن که فرزند از مادرش می خواد که برن و خوراک بخورن . ولی مادر در جوابش چیزی می گه که من دقیقا متوجه نشدم ولی به این معنی بوده که تام را در خوردن خوراکش دو دل کرده !!!

( خدا خیرت بده مولی جان ! منو از شک نجات دادی . مولی جان در ترجمه کمک کرده و به عقیده او چیزی که مادر به بچش گفته اینه : "چند وقت قبل اینجا خوراک خوردیم و اصلا خوب نبوده !" )

 

 
 

 24.6.2014

 

ظاهرا این دو روزه تام بک و این خانم بیشتر با هم بودن . این خانم یکی از مدلهای آلمانیه . و هر دوی اینها بر روی صفحه های خودشون عکسی مشترک از خودشون گذاشتن .

این خانم زیر عکس نوشته بوده : " آیا تا به حال  این حس و داشتید که با تام بک کل کل کنید (در کنار تام بک عرض اندام کنید) !":: برچسب‌ها: چه خبــــــــــــرا !, تام بک tom beck, تام بک در سریال هشدار برای کبرا11 کبرا11 کبری11, بن یگر اردوعان آتالای تام بک سمیر گرکان