سلام ... من Regen هستم ! معنی این اسم بارانه . ما طرفداران تام بک هستیم! این وبلاگ جایی هست که کامل ترین و به روز ترین و معتبرترین اطلاعات را از Tom Beck به شما می ده . جدیدترین و قدیمی ترین مصاحبه ها ، فیلمها ، سریالها ، برنامه های تلویزیونی و کنسرتهای این هنرمنـــــد اینجـــــــــاست . با من همراه باشید ... RegenDvD
  :: Regen

   

ما طرفداران تام بک هستیم !

 

25 نوامبر 2014

برلیـــــــــن

اولین روز افتتاحیه فرش قرمز فیلم در برلین بود . 25 نوامبر تاریخی که از قبل برای روز پریمایر تعیین شده بود  . بازیگران فیلم در مرکز سونی سنتر برلین دور هم جمع شده بودند برای شرکت در مراسم افتتاحیه فیلم "Alles ist liebe" . مراسم ابتدا با حضور هنرمندان بر روی فرش قرمز آغاز شد . پس از گرفتن عکس و مصاحبه توسط رسانه های مختلف آلمانی نوبت به مراسم اصلی رسید . مراسم اصلی با تقدیر و تشکر از بازیگران فیلم همراه بود . در نهایت همه بازیگران و عوامل فیلم و مهمانان پریمایر برای پارتی دور هم جمع شدند و یک شب فوق العاده را رقم زدند .

       
         
         
       
         
         
       
       
       
         

برای دیدن تصاویر در سایز اصلی آنها را Save کنید ...

 و اما قبل از شروع مراسم اصلی (فرش قرمز) که در سونی سنتر برلین بود ، بازیگران فیلم در مرکز apple-store عکس گرفتند  . عکسهای زیر در apple-store گرفته شده .   

       

این هم یه ویدئو که از تام بک گرفته شده در مراسم فرش قرمز که در حال امضا دادن به طرفدارانش است  ...

حجم دانلود : 6.7 MB

 _____________________________________________________________________________

 

26 نوامبر 2014

فرانکفــــورت

بعد از افتتاحیه جذاب فیلم "Alles ist iebe" در برلین ، این فیلم تور آلمان گردی خود را به سوی فرانکفورت شروع کرد . فرانکفورت روز 26 نوامبر 2014 میزبان بازیگران و عوامل این فیلم بود . تام بک و سایر هنرمندان مورد استقبال گرم طرفدارانشان در فرانکفورت قرار گرفتند . 

       
         
       
          

برای دیدن تصاویر در سایز اصلی آنها را Save کنید ...